שיער מלא ובריא הוא אחד המרכיבים החשובים במראה הכללי, המשפיע באופן ישיר גם על הביטחון העצמי, בעיקר בקרב נשים, אבל גם אצל גברים. ללא ספק, הידלדלות השיער משפיעה על המראה ועל ההרגשה. בעבר לא היו אפשרויות רבות לשיפור המראה וטיפול בבעיה, אבל כיום ניתן להשתמש בשיטת מיקרוליינס המאפשרת מילוי שיער או עיבוי שיער לאנשים אשר סובלים משיער דליל והידלדלות מהירה של קודקוד הקרקפת.

מילוי לשיער דליל – מדוע מידלדל השיער?

הידלדלות השיער מקורה בכמה משתנים. המשתנה הבולט ביותר, בעיקר בקרב גברים, קשורה לגנטיקה, ועוברת בדרך כלל בתורשה. בנוסף עם הגיל, כמו איברים אחרים בגוף האדם, נחלשים שורשי השיער והשיער הולך ונושר. הגיל משפיע גם על הידלדלות השיער בקרב נשים, ולא מעט נשים מבוגרות סובלות אף הן משיער דליל מאד ומהתקרחות. סיבות נוספות קשורות באורח החיים המודרני והלחוץ המשפיע על צמיחת השיער, שינויי אקלים וסביבה, תזונה ואורח חיים, וכמובן, שיער שעבר עיצובי שיער שונים ומורכבים, ושנפגש רבות במהלך חייו עם כימיקלים (צביעות חוזרות ונשנות של השיער, שימוש במייבש שיער באופן קבוע, חומרי סלסול וכדומה) עשוי לסבול אף הוא מהידלדלות מתקדמת ומוקדמת.

מיקרוליינס - תוספות שיער למילוי השיער

ניתן להתמודד עם שיער דליל ומידלדל באמצעות תוספות שיער מיקרוליינס. מיקרוליינס היא שיטה יעילה ובטוחה להתמודדות עם שיער דליל ולצורך בעיבוי השיער. שיטה זו עובדת על מילוי שיער דליל והענקת נפח לשיער, והיא בנויה מיחידות שיער השזורות למעשה על רשת סיבים , עדינים ובלתי נראים. יחידת השיער מתחברת לשיער באמצעות שזירתה בעבודת יד לשיער הטבעי הקיים. עבודת השזירה חייבת להיות מלאכה מקצועית ובאיכות מעולה כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר. שיטת מיקרוליין מחברת את יחידות השיער לשיער הטבעי בתהליך חדשני ומתקדם, בצורה עדינה, וללא גילוח או שימוש בדבק. תוספות שיער של מיקרוליינס תואמות בצבען במרקמן, באורכן ובמבנה שלהן לשיער הטבעי של הלקוחה ובכך יוצרות מראה שיער מלא, עבה וחי המשתלב ומתמזג באופן טבעי בשיער הקיים בצורה מושלמת. תוספות שיער של מיקרולייס יוצרות מראה טבעי לחלוטין, והן מותאמות באופן מושלם למצבו הטבעי והקיים של כל לקוחה באופן ספציפי.

הדמיית שיער לפני תוספות שיער

חשוב לדעת כי קיימת אפשרות לבצע הדמיית שיער לפני תהליך מילוי שיער דליל, בעיקר עבור גברים. הדמיית שיער היא למעשה תהליך בעזרתו משחזרים את זקיקי השיער ומעניקים מראה של ראש מלא בשיער וללא קרחות. התהליך זה של הדמיית שיער רלוונטי בעיקר לגברים כיוון שמדובר בפיגמנטים הפועלים על עור הקרקפת ומשתלבים עם השיער הטבעי הקצר.

תוספות לשיער דליל של מיקרוליינס:

האם זה בטוח? כמה זמן זה נשאר? ואיך מתנהגים עם זה?

תוספות לשיער דליל של מיקרוליינס מגיעות בחיבור קבוע והן מתאימות לשימוש ממושך לאורך זמן. מדובר בשיטה יעילה ובטוחה, חסרת סיכונים ואשר אינה גורמת לאלרגיות או תופעות לוואי אחרות. לאחר חיבור תוספות השיער לשיער, ניתן להתייחס אליהן כחלק מהשיער הרגיל ואפשר לחפוף, לשחות בבריכה או להתרחץ בים, לנסוע עם גג פתוח, לרכב על אופניים, להירגע בסאונה, לייבש את השיער במייבש שיער ולבצע אפילו תסרוקות ועיצוב שיער כמו החלקת שיער וכיוצא באלה. למעשה שימוש בתוספות שיער של מיקרוליין לא מגביל בשום צורה, בניגוד לחומרים וטיפולים אחרים המציעים מילוי לשיער דליל, הקיימים בשוק.

מילוי שיער לנשים ולגברים

מילוי שיער רלוונטי גם לנשים וגם לגברים. מילוי שיער לנשים אשר לוקח בחשבון שימוש בתכשירי שיער רבים, ועיצוב תכוף יותר של השיער (למשל שימוש במייבש שיער או כל תסרוקת אחרת), חייב להיות איכותי ונוח. לכן תוספות שיער מיקרוליין הן הדרך הטובה ביותר להתמודדות עם מילוי שיער לנשים באופן היעיל והנוח ביותר, כיוון שהוא מאפשר ניהול אורח חיים רגיל מבלי צורך לשנות או להגביל אותו. כאמור, ניתן לבצע הדמיית שיער לגברים לפני, או במקביל, לבחירת תהליך מילוי שיער בשיטת מיקרוליין, ובכל מקרה רצוי להתייעץ לפני הבחירה. אם אתם מחפשים מעצב מקצועי העוסק באופן מקצועי ואיכותי במילוי שיער ותוספות שיער, ובאפשרויות עיצוב שיער מתקדמות נוספות, פנו עכשיו לאלי אלמוזנינו והיו בטוחים שהשיער שלכם בידיים טובות. לא תתאכזבו!

דרג פריט זה
(0 קולות)

וידאו ומדיה

וודא שאתה מכניס מידע בכל השדות המסומנים כהכרחיים (*). קוד HTML אסור.