מילוי שיער דליל איך זה עובד ?

בין 30-40% מהנשים זקוקות למילוי שיער דליל - הטבע הנשי מקריח מטבעו !

האם אתן מגלות פלומות של שיער על הכר ? מברשת השיער מלאה ? . ההתקרחות הנשית היא איטית, מסתורית וערמומית, אבל יש פתרון ! מילוי שיער דליל עם תוספות שיער בשיטת ההלחמה קרה, היא השיטה הכי בריאה, הכי טבעית ועם תוצאות לטווח ארוך !

בניגוד למה שמקובל לחשוב, התקרחות היא איננה תופעה גברית בלבד.

% 30-40 מהנשים יסבלו ממנה במהלך חייהן ובעיקר לאחר שינויים הורמונאליים כמו לידות, נטילת גלולות ועוד. האויב הזה אצל נשים הוא איטי, מסתורי וערמומי ומתרחש בהדרגה ובאיטיות, עד לגילוי קרחות "קטנות" בקדמת הראש או באמצע הקרקפת. לא נעים בכלל. מפה התהליך של בושה, אובדן בטחון עצמי והסתגרות- הוא קצר מאוד.

מהפיכת מילוי שיער דליל של מיקרוליינס היא הפתרון האולטימטיבי. היא תוציא אתכן ממעגל הבושה ותגרום לכל אישה לזקוף ראש עם תוספות שיער במראה טבעי, נפח והתאמה אישית בשיטה הכי טבעית והכי בריאה שקיימת. את חולמת על שיער ? היירדרימס - זה כבר כאן !

מילוי שיער דליל איך זה עובד !

שלא כבעבר שנשים שסבלו מהתקרחות חבשו פאה, והשתמשו בכל מיני טקטיקות של תסרוקות להסתרת ההתקרחויות מטפחות וכו', היום ניתן לפתור בקלות התקרחויות בקרקפת נשית, באמצעות שיטות של מילוי שיער דליל עם תוספות שיער.

כיוון שהשיער עדין וחשוף לנזקים, פגעי מזג אויר, שמש וגם חומרים כימיים, השיטה המומלצת על ידנו לתוספות שיער לצורך מילוי שיער דליל, היא בחירה בשיטה טבעית שאינה משתמשת בחומרים כימיים כלשהם, או בשיטות אגרסיביות העלולות לפגום בשיער ולגרום חלילה לנזק. מדובר על שיטת ההלחמה הקרה של תוספות שיער.

בשיטת ההלחמה הקרה, לא נעשה שימוש בדבקים כלשהם, ולא מופעל שום לחץ על השיער (שעלול לגרום לו לנשירה), אין צורך לגלח את השיער או למתוח אותו או להפעיל עליו לחץ מסוג שלהו. הלחמת תוספות השיער נעשית באמצעות פולימר טבעי שבחיבור שלו לשיער לא גורם לשום נזק, משום שתכונותיו הטבעיות דומות לתכונות השיער, ולכן הוא משתלב איתו באופן אופטימלי וטבעי. שיטת ההלחמה הקרה נעשית כל הזמן תוך כדי ויסות ופיקוח על טמפרטורת ההלחמה, באחריות ובביטחון תוך שמירה על השיער והחיבור נעשה רק על השכבה החיצונית, ללא מגע עם זקיקי השיער שבקרקפת.

בשיטה הזו מתחברות תוספות השיער במקום הנכון, ללא כל לחץ על האזור או על השיער, בעדינות ובפיקוח וגם שיטת ההלחמה מאפשרת, חיבור טבעי של תוספות השיער בעובי ובגוון הרצוי, כך שישתלבו באופן סמוי ובלתי נראה בשיער עצמו.

החוכמה במילוי שיער דליל בתוספות שיער היא שלא ידעו שיש לך תוספות שיער, ומשום כך צריך לבחור בשיטה שעושה את זה בצורה הכי סמויה, כך שתוספות השיער יראו כחלק אינטגרלי מהשיער שלך ולא חלילה כתוספת מלאכותית מיותרת ובלתי מותאמת בגוון, בעובי או בשיטת החיבור החובבנית הנראית לעין.

לידות, גלולות והורמונים עלולים לגרום להתקרחות נשית !

מעבר לסיבות גנטיות שיש גם לגברים, הסיבות להתקרחות אצל נשים קשורות בשינויים הורמונאליים האופייניים רק לנשים ומשפיעים על מערכת צמיחת השיער.

כל לידה, הפלה, נטילת גלולות או הורמונים משפיעים על זקיקי ושורשי השיער ועל מערכת הצמיחה שלו. התופעות ההורמונאליות מחלישות את השיער, בתהליך איטי ובהדרגה הופך לפחות עבה ושופע, מאבד מהנפח שלו ובמשך הזמן מפסיק לצמוח. התדלדלות השיער נעשית בצורה כל כך מסתורית ולא גלויה, שנשים רבות לא מודעות בכלל לכך שהן מאבדות שיער. מכיוון שגם צבע הפיגמנט הטבעי של כל אישה דוהה במשך השנים, אובדן השיער יחד עם אובדן הפיגמנט מדגישים את תהליך ההתקרחות אצל נשים, ואז ניתן לראות אצל נשים ובעיקר בקדמת הראש או באמצע הקרקפת מפרצי קרחות קטנים, לא נעים ולא נשי בכלל !

מעבר לסיבות הללו גם לחץ נפשי, חסר תזונתי, טיפול תרופתי, מחלה קשה, דיאטה חריפה, שימוש בתרופות, וחוסר של ברזל, אבץ, ויטמין B , חלבן כלשהו או תפקוד לקוי של בלוטת המגן, עלולים לגרום להידלדלות שיער אצל נשים.

האם אתן הולכות חלילה להתקרח ?

אם אתן מגלות פלומות של שיער על הכרית, או כאשר אתן מסתרקות אתן רואות נשירה מגוזמת של שיער, סימן שאתן מתחילות לסבול מאובדן שיער שיוביל בסופו של דבר להתקרחות. זה בדיוק הזמן לגשת למעצב השיער שלכן ולהתייעץ איתו בקשר לתוספות שיער. הוא גם יוכל לבדוק אם אכן מתחיל אצלכן תהליך הדרגתי של איבוד שיער, ויעשה לכן תוספות שיער בשיטת ההלחמה הקרה המומלצת, לפני שבעיית אובדן השיער תהפוך לבעיה אישית רגשית. הקדימו את מילוי השיער הדליל לבושה !

דרג פריט זה
(0 קולות)

וודא שאתה מכניס מידע בכל השדות המסומנים כהכרחיים (*). קוד HTML אסור.