הדמיית שיער - ראש "מארינס" הכי טרנדי !

בהדמיית שיער מתקבל ראש מלא זקיקים בתספורת מארינס גברית והכי אופנתית. מי היה מאמין שכל הזקיקים האלה מקורם במיקרו פיגמנט. דורות רבים של גברים, בעיקר בנים של אבות מתקרחים,פיתחו סימני חרדה מקרחת כבר בגיל צעיר שכן ידוע כי אחת הסיבות המרכזיות להתקרחות היא תורשתית.

מדובר באנזים שיש לו שם "אנזים 5 אלפא רדוקטאז" שהוא אחראי להאצת והתרבות ההורמון DHT וזהו ההורמון שגורם להתנוונות של זקיקי השערה.

זוהי התקרחות על רקע של תורשה. אבל גם חסר במינרלים חיוניים כמו ברזל, ויטמין B12 ואבץ. שימוש בתרופות, מחלה קשה, טיפולים כימותרפיים, דיאטה חריפה, שינויים הורמונאליים, מתח ולחץ- כל אלה הם גורמים משנים קרקפת שיש להם השפעה שלילית על צמיחת השיער.

שיער על הראש הוא מצב טבעי אצל כל אישה או גבר. זהו בעצם המצב הנורמלי. התחלה של קרחת גורמת לסטרס רציני גם אצל גברים וגם אצל נשים. אף אחד לא רוצה להסתובב עם ראש שיש לו קרחות, זה לא נעים, זה לא אסתטי וזה בוודאי לא מוסיף שום יופי- לא לגברים ולא לנשים.

אבל- מזלם של גברים ונשים מתקרחים היום הוא בפתרונות הטכנולוגיים שעומדים לרשותם ופותרים את בעיית דילול השיער, נשירה והתקרחות. לנשים מוצעים טיפולי תוספות שיער למילוי שיער דליל וליצירת ראש שופע במראה בריא וטבעי ולגברים יש פתרונות אחרים שמתאימים לראש גברי.

זה כבר עשור שמראה השיער הקצוץ "המארינס" אצל גברים הפך למראה טרנדי ולא רק לאנשי מאריס. זוהי תספורת קצוצה שמאוד מתאימה לעידן הזה של גברים מטופחים מטרוסקסואליים, משום שהיא תספורת שמסדרת את הראש והולכת מצויים עם תכשיטים כמו עגילים באוזניים שגם הם מאפיינים גברים מטרוסקסואליים מטופחים.

אבל אם אתה מתקרח- גם תספורת מארינס קצוצה לא תהיה לך. משום תספורת קצוצה היא לא קרחת נוצצת. בכל זאת צריך זקיקי שיער, אומנם מאוד קצרים, אבל הם חייבים להיות על הראש.

ואז המציאו את הדמיית השיער לגברים- פלא על הראש !

חברות ייצור מוצרים ומכשירים לשיער, נמצאות כל הזמן עם היד על הדופק. הן מזהות מגמות של תסרוקות, טרנדים ומייצרות מוצרים ומכשירים בהתאם. גם הם זיהו את הטרנד העולמי של תספורת המארינס, אבל הם גם ידעו שגברים מתקרחים לא יוכלו להסתובב אפילו עם תספורת כזאת ולכן, ישבו ועמלו המדענים שלהם וייצרו את הפטנט הכי גדול היום בתחום פתרונות ההתקרחות לגברים- הדמיית שיער עם מיקרו פיגמנט שמדמה זקיקי שיער על הקרקפת.

שיטת הדמיית השיער איננה פולשנית והיא לא מתבצעת עם חומרים כימיים כלשהם. מדובר על שיטה טבעית לחלוטין בה מוחדרים לתוך הקרקפת מיקרו פיגמנטים היוצרים מראה של זקיקי שיער טבעיים קצוצים, ויוצרים אשליה של זקיקים צומחים. מי אמר תספורת מארינס ולא קיבל ?

האשליה של הזקיקים יוצרת את תספורת המארינס הטבעית של שיער ממש קצוץ -באורך של סנטימטרים בודדים על הראש, כי בכל זאת יש הבדל בין קרחת נוצצת נטולת זקיקים, לבין תספורת מארינס. ההבדל הוא- שקרחת היא לא תספורת והדמיית שיער עושה לך תספורת על הקרחת !

את השיטה הזו כבר אימצו גברים רבים שנואשו מכל השיטות שהציעו להם מראה מלאכותי. בשיטה הזו אף אחד לא יכול להבחין אם זקיקי השיער טבעיים או מלאכותיים, הם פשוט קיימים עם הקרקפת.

הסיבה שבגללה הרבה מאוד חברות מציעות היום טיפולים חדשניים בתחום המאבק בקרחת הוא משום שקרחת גורמת להרבה מאוד גברים להרגיש פחות גבריים, פחות נאים ופוגעת בביטחון העצמי שלהם עד כדי חוסר יכולת ליצור קשר עם בנות המין השני. אין ספק כי יש הבדל בהתנהגות של גבר בלי שיער ועם שיער על הראש. מצב של קרחת הוא מצב לא נעים, וניתן לומר גם לא אסתטי. גם אם מראה הקרחת הוא באופנה עדיין מדובר על ראש מגולח שיש לו זקיקי שיער ולא על ראש קרחת נוצץ, חלק ונשי...

כמה עובדות על שיער !

על ראש שופע שיער יש כ-300 אלף שערות על כל סנטימטר מרובע. הזקיקים חבויים מתחת לעור הקרקפת. קצב הצמיחה של שיערה הוא כסנטימטר בחודש. כל שיער הראש מתחלף אצל כל אדם בקצב שבין 2-6 שנים. כל שיערה עוברת 3 שלבי צמיחה. "אנאגן"- שלב הגילה בו צומחת השערה מן הזקיק, "קטאגן" הוא השלב בו נעצרת הצמיחה ו- "טלוגן" הוא השלב בו מתרחקת השערה ממקורות החיות שלה בראש, ונושרת ובמקומה צומחת שיערה אחרת. מדי יום נושרות ובה בעת גדלות- כ-100 שיערות חדשות.

דרג פריט זה
(0 קולות)

וודא שאתה מכניס מידע בכל השדות המסומנים כהכרחיים (*). קוד HTML אסור.